Gudrās LED spuldzes

Jaunākās preces

Gudrās spuldzes ērtākai ikdienai

Vai kādreiz esat domājuši par apgaismojuma ietekmi uz jūsu garastāvokli un fizisko pašsajūtu? Izrādās, psihologu veiktos pētījumos noskaidrots, ka slikts, nepareizi izvēlēts apgaismojums var samazināt darbaspējas par vairākiem desmitiem procentu. Tomēr nereti apgaismojums ir viena no pēdējām pozīcijām sarakstā, būvējot vai renovējot māju vai biroju. Labā ziņa – nav nepieciešams daudz, lai izveidotu skaistu interjeru, parūpētos par mājokļa drošību un padarītu dzīvesvietu komfortablāku. Iepazīstinām ar Sylvania Toledo Smart spuldžu klāstu, kas daļu darba paveiks jūsu vietā!

Sylvania Toledo Smart spuldzes ir vienkārši uzstādāmas, energoefektīvas un, atkarībā no jūsu izvēlētā spuldzes veida, kalpo kādam noteiktam mērķim. RefLED SunDim lieliski izmantojamas kā mājokļos, tā biroju telpās. Šīs spuldzes izstaro siltu gaismu, kas rada mājīgas un aicinošas sajūtas. Gaismas intensitāte ir regulējama diapazonā no 2700K/3000K līdz 2000K.

Ļaujiet apkārtējai videi pielāgoties jūsu dzīvesveidam! Toledo Step-Dim spuldzei ir divi dažādi spilgtuma iestatījumi – 100% spilgtums (noklusējuma iestatījums) vai mājīgs apgaismojums – spilgtuma līmenis tiek samazināts līdz 30%. Bez ārējā dimmera. Spuldzi var vadīt ar standarta slēdžiem:

Pieskaņojiet apgaismojumu garastāvoklim! Toledo Twin-Ton piedāvā divus apgaismojuma efektus. Izmantojot standarta ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzi, izvēlieties starp omulību raisošu krāsas toni vēsajos rudens un ziemas vakaros un vēsi balto gaismu siltiem vasaras vakariem. Krāsu temperatūras iespējas: mājīgs apgaismojums - 2700K un vēsi balts – 4000K.

Toledo Presence – vienmēr pieejama gaisma jums un jūsu viesiem, lieki netērējot elektroenerģiju. Lieliski piemērota gaiteņiem, garāžām un ieejām. Spuldzes ieslēdzas automātiski, infrasarkano staru signāla ietekmē un izslēdzās, kad neviena nav klāt. Enerģijas patēriņš gaidīšanas režīmā ir 0.5W. Krāsu temperatūra – 3000K.

Drošība un ekonomiska saimniekošana ar Toledo Light Sense. Pateicoties dubultajam gaismas sensoram, gaisma ieslēdzas automātiski, kad redzamība ir slikta, respektīvi, gaismas līmenis ir zem 300 lux. Samazina elektroenerģijas rēķinu, salīdzinot ar standarta LED spudzēm. Teicams risinājums āra apgaismojumam, piemēram, lievenī, pazemes autostāvvietā, hallē utt.

Lai apgaismojums sniedz komfortu un padara jūsu ikdienu vienkāršāku!